herb BIP - Urząd Miejski w Międzyzdrojach

miedzyzdroje.pl

skład rady VII kadencji

Przewodniczący Rady Miejskiej – Jan Magda  adres e-mail: jan_magda@miedzyzdroje.pl

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej – Anna Oleksy  adres e-mail: anna_oleksy@miedzyzdroje.pl

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej -  Mateusz Bobek  adres e-mail: mateusz_bobek@miedzyzdroje.pl

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej - Józef Sutyła  adres e-mail: jozef_sutyla@miedzyzdroje.pl

Członkowie Rady:

Iwona Czyż  adres e-mail: iwona_czyz@miedzyzdroje.pl

Adam Jakubowski  adres e-mail: adam_jakubowski@miedzyzdroje.pl

Dorota Klucha  adres e-mail: dorota_klucha@miedzyzdroje.pl

Andrzej Kościukiewicz  adres e-mail: andrzej_kosciukiewicz@miedzyzdroje.pl

Katarzyna Natkańska  adres e-mail: katarzyna_natkanska@miedzyzdroje.pl

Zbigniew Mittelstädt adres e-mail: zbigniew_mittelstadt@miedzyzdroje.pl

Janusz Piłat  adres e-mail: janusz_pilat@miedzyzdroje.pl

Ewa Trott  adres e-mail: ewa_trott@miedzyzdroje.pl

Krzysztof Szlaski  adres e-mail: krzysztof_szlaski@miedzyzdroje.pl

Filip Szyszkowski  adres e-mail: filip_szyszkowski@miedzyzdroje.pl

Jan Węglorz  adres e-mail: jan_weglorz@miedzyzdroje.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marta Trojan 01-12-2014 10:12
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 01-12-2014
Ostatnia aktualizacja: Marta Trojan 02-12-2014 10:50