Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Międzyzdrojach
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.


ZARZĄDZENIE NR 122/Sek/2005R.

BURMISTRZA MIĘDZYZDROJÓW

Z DNIA 30 SIERPNIA 2005R.

w sprawie powołania składów obwodowych komisji wyborczych - wybory w dniu 25 września 2005r. do Sejmu RP i Senatu RP.

Na podstawie art.48 ust.1 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001r. ordynacja wyborcza do Sejmu RP i Senatu RP/ Dz.U Nr 46 ,poz.499 z późniejszymi zmianami/ postanawiam , co następuje :

& 1 Powołać 4 Obwodowe Komisje Wyborcze w następujących składach:

OKW nr 1 w Międzyzdrojach z siedziba w Gimnazjum nr 1

1.Małgorzata Anna Żołna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Samoobrona RP

2.Agata Gorlikowska zgłoszona przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

3.Magdalena Dunder zgłoszona przez Komitet Wyborczy Demokratycznej Partii Lewicy

4.Grzegorz Rychłowski zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

5.Beata Laskowska zgłoszona przez Komitet Wyborczy Socjaldemokracji Polskiej

6.Henryk Pawliczak zgłoszony przez Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

7.Łukasz Bartczak zgłoszony przez Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin

8.Irena Sołtys zgłoszona przez KWW Zbigniewa Zychowicza

9.Magdalena Kazimierczuk zgłoszona przez Burmistrza

OKW nr 2 w Międzyzdrojach z siedzibą w MDK.

1.Violetta Bajroszewska zgłoszona przez Komitet Wyborczy Samoobrona RP

2.Elżbieta Zalewska zgłoszona przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

3.Barbara Jankowska zgłoszona przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

4.Mirosław Mikołajczyk zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

5.Barbara Teterycz zgłoszona przez Komitet Wyborczy Socjaldemokracji Polskiej

6.Jolanta Szarłowicz zgłoszona przez Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

7.Alicja Hendzel zgłoszona przez Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin

8.Izabella Szewczuk zgłoszona przez KWW Zbigniew Zychowicza

9.Dagmara Zygan zgłoszona przez Burmistrza

OKW nr 3 z siedzibą w Przedszkolu Miejskim.

1.Izabela Zeller zgłoszona przez Komitet Wyborczy Samoobrona RP

2.Teresa Gorczakowska zgłoszona przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

3.Piotr Zaręba zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

4.Klaudiusz Pawlak zgłoszony przez Komitet Wyborczy Socjaldemokracji Polskiej

5.Stanisław Szyszka zgłoszony przez Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej

6.Roksana Hoffa zgłoszona przez Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin

7.Beata Hołyńska zgłoszona przez KWW Zbigniewa Zychowicza

8.Marian Kowalewski zgłoszony przez Burmistrza

OKW nr 4 w Wapnicy z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 2.

1.Agnieszka Hołyńska zgłoszona przez Komitet Wyborczy Samoobrona RP

2.Piotr Nogala zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

3.Marcin Miazio zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

4.Józef Kucharyszyn zgłoszony przez Komitet Wyborczy Socjaldemokracji Polskiej

5.Bożena Jakubus zgłoszona przez Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

6.Małgorzata Migacz zgłoszona przez Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin

7.Iwona Banachowicz zgłoszona przez KWW Zbigniewa Zychowicza

8.Anna Bartelmuss zgłoszona przez Burmistrza

& 2.Wykonanie zarządzenia powierzyć urzędnikowi wyborczemu.

& 3.Zarządzene wchodzi w życie z dniem podpisania.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marta Trojan 05-09-2005 13:04
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 05-09-2005
Ostatnia aktualizacja: - 05-09-2005 13:04