HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENÓW MIEJSKICH I WIEJSKICH GMINY MIĘDZYZDROJE obowiązujący w okresie od 03.01.2022 r. do 01.07.2022 r.
TERENY MIEJSKIE
Odpady komunalne niesegregowane (zmieszane)
(odpady komunalne stanowiące pozostałości po uprzednim wysegregowaniu frakcji odpadów)
Dzień Tygodnia |
Lokalizacja odbioru |
poniedziałek
|
Aleja Róż, Armii Krajowej, Cicha, Dąbrówki, Garażowa, Wodziczki, Książąt Pomorskich, Plażowa, , Poprzeczna, Spokojna, Sportowa, Usługowa, Wczasowa, Wesoła, Gryfa Pomorskiego, Kopernika, Kościuszki, Krasickiego, Krótka, Ludowa, Mickiewicza, Morska, Polna, Plac Neptuna, Orla Pomorska, Promenada Gwiazd, Rybacka, Światowida, Traugutta, 1000-lecia P.P, Zdrojowa, Bałtycka, Bohaterów Warszawy, Bosmańska, Bursztynowa, Campingowa, Komunalna, Mieszka I, Myśliwska, Nowomyśliwska, Turystyczna,. Zwycięstwa |
piątek |
Bukowa, Dąbrowskiej, Gintera, Góra Filaretów, Kolejowa, Konopnickiej, Leśna, Lipowa, Niepodległości, Norwida, , Orzeszkowej, Piaskowa, Piastowska Plater, Przy Wodociągach, Skłodowskiej, Słowiańska, Stroma, Ustronie Leśne, Wiejska, Wolińska |
Odpady komunalne segregowane (metale i tworzywa sztuczne)
(metale, tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe)
Dzień Tygodnia |
Lokalizacja odbioru |
wtorek
|
Aleja Róż, Armii Krajowej, Cicha, Dąbrówki, Garażowa, Wodziczki, Książąt Pomorskich, Plażowa, , Poprzeczna, Spokojna, Sportowa, Usługowa, Wczasowa, Wesoła, Gryfa Pomorskiego, Kopernika, Kościuszki, Krasickiego, Krótka, Ludowa, Mickiewicza, Morska, Polna, Plac Neptuna, Orla Pomorska, Promenada Gwiazd, Rybacka, Światowida, Traugutta, 1000-lecia P.P, Zdrojowa, Bałtycka, Bohaterów Warszawy, Bosmańska, Bursztynowa, Campingowa, Komunalna, Mieszka I, Myśliwska, Nowomyśliwska, Turystyczna,. Zwycięstwa |
wtorek |
Bukowa, Dąbrowskiej, Gintera, Góra Filaretów, Kolejowa, Konopnickiej, Leśna, Lipowa, Niepodległości, Norwida, , Orzeszkowej, Piaskowa, Piastowska Plater, Przy Wodociągach, Skłodowskiej, Słowiańska, Stroma, Ustronie Leśne, Wiejska, Wolińska, |
Odpady komunalne ulegające biodegradacji
(odpady kuchenne ulegające biodegradacji z gospodarstw domowych, odpady zielone)
Dzień Tygodnia |
Lokalizacja odbioru |
poniedziałek
|
Aleja Róż, Armii Krajowej, Cicha, Dąbrówki, Garażowa, Wodziczki, Książąt Pomorskich, Plażowa, Poprzeczna, Spokojna, Sportowa, Usługowa, Wczasowa, Wesoła, Gryfa Pomorskiego, Kopernika, Kościuszki, Krasickiego, Krótka, Ludowa, Mickiewicza, Morska, Polna, Plac Neptuna, Orla Pomorska, Promenada Gwiazd, Rybacka, Światowida, Traugutta, 1000-lecia P.P, Zdrojowa, Bałtycka, Bohaterów Warszawy, Bosmańska, Bursztynowa, Campingowa, Komunalna, Mieszka I, Myśliwska, Nowomyśliwska, Turystyczna,. Zwycięstwa |
Czwartek |
Bukowa, Dąbrowskiej, Gintera, Góra Filaretów, Kolejowa, Konopnickiej, Leśna, Lipowa, Niepodległości, Norwida, , Orzeszkowej, Piaskowa, Piastowska Plater, Przy Wodociągach, Skłodowskiej, Słowiańska, Stroma, Ustronie Leśne, Wiejska, Wolińska, |
PAPIER
Odpady komunalne z papieru, w tym tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury
Dzień Tygodnia |
Lokalizacja odbioru |
czwartek
|
Aleja Róż, Armii Krajowej, Cicha, Dąbrówki, Garażowa, Wodziczki, Książąt Pomorskich, Plażowa, , Poprzeczna, Spokojna, Sportowa, Usługowa, Wczasowa, Wesoła, Gryfa Pomorskiego, Kopernika, Kościuszki, Krasickiego, Krótka, Ludowa, Mickiewicza, Morska, Polna, Plac Neptuna, Orla Pomorska, Promenada Gwiazd, Rybacka, Światowida, Traugutta, 1000-lecia P.P, Zdrojowa, Bałtycka, Bohaterów Warszawy, Bosmańska, Bursztynowa, Campingowa, Komunalna, Mieszka I, Myśliwska, Nowomyśliwska, Turystyczna,. Zwycięstwa |
środa |
Bukowa, Dąbrowskiej, Gintera, Góra Filaretów, Kolejowa, Konopnickiej, Leśna, Lipowa, Niepodległości, Norwida, , Orzeszkowej, Piaskowa, Piastowska Plater, Przy Wodociągach, Skłodowskiej, Słowiańska, Stroma, Ustronie Leśne, Wiejska, Wolińska, |
SZKŁO
( odpady opakowaniowe ze szkła, w tym butelki i słoiki po napojach i żywności, butelki po napojach alkoholowych, szklane opakowania po kosmetykach )
Dzień Tygodnia |
Lokalizacja odbioru |
|
piątek
|
Aleja Róż, Armii Krajowej, Cicha, Dąbrówki, Garażowa, Wodziczki, Książąt Pomorskich, Plażowa, , Poprzeczna, Spokojna, Sportowa, Usługowa, Wczasowa, Wesoła, Gryfa Pomorskiego, Kopernika, Kościuszki, Krasickiego, Krótka, Ludowa, Mickiewicza, Morska, Polna, Plac Neptuna, Orla Pomorska, Promenada Gwiazd, Rybacka, Światowida, Traugutta, 1000-lecia P.P, Zdrojowa, Bałtycka, Bohaterów Warszawy, Bosmańska, Bursztynowa, Campingowa, Komunalna, Mieszka I, Myśliwska, Nowomyśliwska, Turystyczna,. Zwycięstwa |
1x na 2 tygodnie
piątek
|
07.01.2022r. 21.01.2022r. 04.02.2022r. 18.02.2022r. 04.03.2022r. 18.03.2022r. 01.04.2022r. 15.04.2022r. 29.04.2022r. 13.05.2022r. 27.05.2022r. 10.06.2022r. 24.06.2022r.
|
||
piątek
|
Bukowa, Dąbrowskiej, Gintera, Góra Filaretów, Kolejowa, Konopnickiej, Leśna, Lipowa, Niepodległości, Norwida, , Orzeszkowej, Piaskowa, Piastowska Plater, Przy Wodociągach, Skłodowskiej, Słowiańska, Stroma, Ustronie Leśne, Wiejska, Wolińska, |
1x na 2 tygodnie
piątek |
14.01.2022r. 28.01.2022r. 11.02.2022r. 25.02.2022r. 11.03.2022r. 25.03.2022r. 08.04.2022r. 22.04.2022r. 06.05.2022r. 20.05.2022r. 03.06.2022r. 17.06.2022r. 01.07.2022r. |
Teren Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Bursztyn” w Międzyzdrojach |
Odbiór odpadów komunalnych wszystkich frakcji z działek ogrodowych odbywać się będzie 1 x w tygodniu w każdy wtorek z wyjątkiem w dni wolnych ujętych w oddzielnej tabeli |
TERENY WIEJSKIE
Odpady komunalne zmieszane
(odpady komunalne stanowiące pozostałości po uprzednim wysegregowaniu frakcji odpadów)
Biała Góra, Grodno I, IC, II, III, Lubin, Wapnica, Wicko, Zalesie. |
1 x w tygodniu – środa |
Odpady komunalne segregowane (metale i tworzywa sztuczne)
(metale, tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe)
Biała Góra , Grodno I, IC, II, III , Lubin, Wapnica, Wicko, Zalesie.
|
1 x w tygodniu – wtorek |
Odpady komunalne ulegające biodegradacji
(odpady kuchenne ulegające biodegradacji z gospodarstw domowych, odpady zielone)
od 07.04.2022r. do 30.06.2022r. – co tydzień czwartek
|
1 x w tygodniu – czwartek
|
06.01.2022r. 20.01.2022r. 03.02.2022r. 17.02.2022r. 03.03.2022r. 17.03.2022r. 31.03.2022r. |
1 x na 2 tygodnie – czwartek |
PAPIER
(odpady opakowaniowe z papieru i tektury, gazety i czasopisma)
12.01.2022r. 26.01.2022r. 09.02.2022r. 23.02.2022r. 09.03.2022r. 23.03.2022r. 06.04.2022r. 20.04.2022r. 04.05.2022r. 18.05.2022r. 01.06.2022r. 15.06.2022r. 29.06.2022r. |
1 x na 2 tygodnie – środa |
SZKŁO
(odpady opakowaniowe ze szkła, w tym butelki i słoiki po napojach i żywności, butelki po napojach alkoholowych, szklane opakowania po kosmetykach)
28.01.2022r. 25.02.2022r. 25.03.2022r. 22.04.2022r. 20.05.2022r. 17.06.2022r.
|
1 x na 4 tygodnie – piątek |
Terminy objazdowej zbiórki odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego
Część Zachodnia miasta 07.03.2022 r. 04.05.2022 r. 06.06.2022 r. |
Część Wschodnia miasta 08.03.2022 r. 05.05.2022 r. 07.06.2022 r. |
Gmina 09.03.2022 r. 06.05.2022 r. 08.06.2022 r. |
Aleja Róż, Armii Krajowej, Bałtycka, Bohaterów Warszawy, Bosmańska, Bursztynowa, Campingowa, Cicha, Dąbrówki, Gryfa Pomorskiego, Garażowa, Wodziczki, Komunalna, Kopernika, Kościuszki, Krasickiego, Krótka, Książąt Pomorskich, Ludowa, Mickiewicza, Mieszka I, Morska, Myśliwska, Niepodległości, Nowomyśliwska, Orla, Plac Neptuna, Plażowa, Polna, Pomorska, Poprzeczna, Promenada Gwiazd, Rybacka, Spokojna, Sportowa, Światowida, Traugutta, Turystyczna, 1000-lecia P.P., Usługowa, Wczasowa, Wesoła, Zdrojowa. |
Bukowa, Dąbrowskiej, Gintera, Góra Filaretów, Kolejowa, Konopnickiej, Leśna, Lipowa, Norwida, Orzeszkowej, Piaskowa, Piastowska, Plater, Przy Wodociągach, Skłodowskiej, Słowiańska, Stroma, Ustronie Leśne, Wiejska, Wolińska, Zwycięstwa. |
Biała Góra , Grodno I, IC, II, III , Zalesie, Wicko, Wapnica, Lubin. |
Zaleca się, aby właściciel lub zarządca nieruchomości, co najmniej na dwa dni przed ustalonym terminem objazdowej zbiórki odpadów, poinformował pracownika Urzędu Miejskiego – Referatu Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej, tel. 91 32 75 657, o wystawieniu odpadów. Odpady powinny być wystawione nie wcześniej niż 24 godziny przed wyznaczonym terminem ich odbioru.
W związku z przypadającymi dniami wolnymi w roku 2022, podajemy planowane daty odbioru odpadów za przypadające w dni wolne:
06.01.2022r. czwartek |
Święto Trzech Króli |
BEZ ZMIAN - 06.01.2022r.
|
18.04.2022r. poniedziałek |
Święta Wielkanocne |
cały tydzień przesunięty o jeden dzień kończy się na sobocie 23.04.2022r. |
03.05.2022r. wtorek |
Trzeciego Maja |
BEZ ZMIAN - 03.05.2022r.
|
16.06.2022r. czwartek |
Boże Ciało |
sobota 18.06.2022r. |
Załączniki do pobrania
Plik | Nazwa | Data dodania | Pobrań |
---|---|---|---|
Harmonogram (I-VI) 2022 biuletyn (PDF, 184.24Kb) | 2021-12-27 09:51:14 | 134 |
Plik | Nazwa | Data dodania | Pobrań |
---|
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Osoba odpowiadająca za treść informacji
Wioletta Sosińska Data wytworzenia:
27 gru 2021
Osoba dodająca informacje
Krzysztof Grądz Data publikacji:
27 gru 2021, godz. 09:50
Osoba aktualizująca informacje
Krzysztof Grądz Data aktualizacji:
27 gru 2021, godz. 09:51