brak tytułu
ZARZĄDZENIE NR 93/SEK/2004R.
BURMISTRZA MIĘDZYZDROJÓW
Z DNIA 20 MAJA 2004r.
w sprawie powołania składów obwodowych komisji wyborczych -wybory do parlamentu europejskiego w dniu 13 czerwca 2004r.
Na podstawie art. 25 ustawy z dnia 23 stycznia 2004r.ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego Dz.U nr 25 poz.219 i zgodnie z art.48 ustawy z dnia 8 czerwca 2001r. ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej -Dz. U. z 2001r. nr 46 póz,499 nr 74, poz.786, nr 154 , poz.1802 , z 2002r. nr 14, póz. 128 ,nrl!3,poz.984, nr 127, póz. 1089, nr 153, póz. 1271 , z 2003r. nr 57, poz.507, nr 130 , póz. 1188, z 2004r. nr 25, poz.219 powołuję :
§1. Składy obwodowych komisji wyborczych:
Obwodowa Komisja Wyborcza nr l w Międzyzdrojach
ul. Kolejowa 33 Gimnazjum nr l
l .Małgorzata Anna Żołna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
2.Zofia Swiątnicka zgłoszona przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD - UP
3. Alicja Hoffa zgłoszona przez Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
4.Maria Głód zgłoszona przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
5.Magdalena Kaczmarek zgłoszona przez Komitet Wyborczy Demokratyczna Partia Lewicy
6.MagdalenaKazimierczuk zgłoszona przez Burmistrza /pracownik/
7. Andrzej Wojcieszak zgłoszony przez Burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 Międzyzdroje ul. Boh. Warszawy 20 MDK
l .Ewa Bronisława Pawluk zgłoszona przez Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
2. Jolanta Szarłowicz zgłoszona przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP
3.Michał Kuszewski zgłoszony przez Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
4. Artur Duszyński zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
5.Krzysztof Dunder zgłoszony przez Komitet Wyborczy Demokratycznej Partii Lewicy 6.Longina Godlewska zgłoszona przez Burmistrza /pracownik/
7.Stefania Wingert zgłoszona przez Burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 Międzyzdroje ul. Myśliwska 13 Przedszkole Miejskie
1.Izabela Iwona Zeller zgłoszona przez Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej
Polskiej
2Jerzy Makowski zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD -UP
3.Roksana Hoffa zgłoszona przez Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
4.Edyta Piekarska zgłoszona przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
5.Przemysław Murawski zgłoszony przez Komitet Wyborczy Demokratycznej Partii Lewicy
6.Elżbieta Janas zgłoszona przez Burmistrza
7.Halina Hendzel zgłoszona przez Burmistrza /pracownik/
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 Wapnica ul.Jodłowa nr 3 Szkoła Podstawowa nr 2
1.Krystyna Barbara Bielica zgłoszona przez Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
2.Kazimierz Malujdy zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP
3.Barbara Makieła zgłoszona przez Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin.
4.Bogumiła Popko zgłoszona przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
5.Anna Bartelmuss zgłoszona przez Burmistrza /pracownik/
6.Ewa Cepa zgłoszona przez Burmistrza 7.Maria Janik zgłoszona przez Burmistrza
§ 2. Wykonanie zarządzenia polecam urzędnikowi wyborczemu.
§ 3. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania .
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Osoba odpowiadająca za treść informacji
Redaktor Marta Trojan Data wytworzenia:
11 paź 2004
Osoba dodająca informacje
Marta Trojan Data publikacji:
11 paź 2004, godz. 14:22
Osoba aktualizująca informacje
Marta Trojan Data aktualizacji:
11 paź 2004, godz. 14:22